Home

Schaakbord steen

Stenen SCHAAKBORD 40 x 40 cm grote velden 4,5 x 4,5 cm steen. Aangeboden: prachtig natuurstenen schaakbord. Afmetingen: bord 40 x 40 cm. En 8 mm. Dik. Met grote velden van 45 x 45 mm. In goede gebruikte staat. Te bezichtigen/af te halen in bodegraven bij verzenden kosten €7,- (of €5,- naar een winkel/afhaalpun. Gebruikt Ophalen of Verzenden Schaakstukken: Luxe schaakset van hout met schaakstukken van 83 mm verpakt in een luxe houten houten doos. De schaakstukken zijn met lood verzwaard en zijn aan de onderzijde bedekt met groen vilt. Set bestaat uit 32 stukken. Kleur van de stenen: naturel/bruin

Schaak en dambord 47 cm met rode rand - velden 55 mm en 45 mm. € 30,00 Al vanaf € 24,99. In Winkelwagen. Vergelijken Stenen en marmeren schaakstukken. Tonen als Foto-tabel Lijst. 15 producten. Sorteer op. Positie Product Naam Prijs Van hoog naar laag sorteren. Toon. 15 21 30 Alle. per pagina Naast een schaakbord, kun je op deze pagina ook direct terecht voor een dambord. Je bestelt dus een schaak- en dambord in een! Datzelfde geldt voor de schaak- en damtafel. Of bespaar extra ruimte met het inklapbare schaakspel. Welke keuze je ook maakt, bij de Schaakkoning kun je terecht voor een klassieke schaakset of juist een speciale variant Dé webshop met het grootste assortiment schaakborden, damborden en backgammonborden in Nederland en Belgie. In onze webshop vindt u alles om te schaken, te dammen of backgammon te spelen. Schaakbord, damspel of backgammon kopen? Schaakshop.nl snelle levering en gegarandeerd de laagste prijs schaakstukken, schaakborden, schaakspelen, de schaakbordshop! Welkom in de schaakbordshop De schaakbord shop is de online schaakwinkel op het gebied van schaakborden, schaaksets, schaakklokken en al wat meer met schaken te maken heeft

Ons schaakspel komt als enkele variant of in een spellendoos met meerdere spellen. U kunt dus bijvoorbeeld naast een schaakspel ook meteen een damspel in huis halen in dezelfde doos! Daarmee slaat u twee vliegen in een klap. Er zijn echter nog veel meer variaties, zoals het schaak- en molenspel in een doos of Ludo en schaken in één set Een schaakbord is vaak gemaakt van hout, met een rand eromheen. De velden zijn van donker en licht fineer, maar kunnen ook donker en licht geverfd zijn. Ook een stenen bord is mogelijk. Een schaakbord kan in een tafel ingebouwd zijn. De afmeting is ongeveer 40 à 50 centimeter in het vierkant

Stone chess sets - Chess

Te koop, stenen schaakbord van de griekse mythologie. De afmetingen zijn: schaakbord 47cm x 47cm x 3,5cm schaakstukken tussen 11,5. Gebruikt Ophalen. € 70,00 31 mar. '21. Maastricht 31 mar. '21. D. Simons Maastricht Als je een schaakspel hebt en een partij wilt beginnen, is het eerste dat je moet doen het bord correct opstellen. Stap 1: Leg het bord neer met een licht veld rechtsonder.Het is belangrijk dat het bord goed ligt, zodat de stukken van beide spelers correct staan opgesteld. Je kunt dit gemakkelijk onthouden..

≥ Vind schaakbord steen op Marktplaats - juli 202

Schaakstukken zijn de figuren (poppetjes) waarmee het schaakspel wordt gespeeld. Een volledige set schaakstukken, 32 stuks, bevat voor elke speler: De bovenstaande volgorde is gebruikelijk in de notatie van stellingen (spelposities). Het waardevolste stuk wordt als eerste genoemd. De symbolen zijn te vinden in de Unicode -tabel, nummers 2644-264F Stenen en marmeren schaakstukken; Schaakbord. Kunststof schaakbord. Plastic; Vinyl; Muismat; Siliconen; Schaakbord hout. 30 mm velden ~ 35 mm velden ~ 40 mm velden ~ 45 mm velden ~ 50 mm velden ~ 55 mm velden > 60 mm velden; Vouwbaar; Schaak & dam; Metaal; Steen; Leren schaakbord; Schaakmateriaal. Schaakklok; Demonstratiebord; Schaaktafel. Schaakbord. Schaakbord van steen, met schaakstukken van steen. Bijzonder mooi schaakspel! Gezien de kwetsbaarheid van het schaakspel moet ik e. Zo goed als nieuw Ophalen of Verzenden. Bieden 4 jul. '21. Eindhoven 4 jul. '21. sander Eindhoven. Detoa reisspel schaken magnetisch junior 16,5 cm zwart/wit Houten speelbord wat zowel als dambord als als schaakbord gebruikt kan worden. Het speelbord heeft een veld van 10 bij 10 vakjes met een totale afmeting van 40x40 cm. Een enkel schaakvlak is 36x36 mm. Het dam en schaakbord is zwart/wit bedrukt. Het speelbord is exclusief schaak -en damstenen

Schaakborden met ongeveer 45 mm velden, zijn populair onder huisschakers. Het is een fijne maat om af en toe een partijtje op te spelen. De ongeveer 45 cm grote borden, passen nagenoeg in elke kast. Veel designers hebben schaakstukken ontworpen voor deze maat borden. Denk maar aan dewereldberoemde Bauhaus Schaakstukken en de Bauhaus Schaakborden Afrikaans stenen schaakspel. Schaakspel uit kenia speksteen (soapstone) handgemaakte schaakstukken. Afmeting bord 25,5 cm bij 25,5 cm. Hoogte dame 8,5 cm. Zo goed als nieuw Ophalen of Verzenden. € 25,00 16 mar. '21. Capelle aan den IJssel 16 mar. '21. bram Capelle aan den IJssel. 1 2 Houten schaaksetbox met marmeren schaakstukken, schaakbordspelset, handwerkschaak handgemaakte stenen stukken, schaakopslagdoos. stonehandmadearts. Van shop stonehandmadearts. 5 van 5 sterren. (1) 1 recensies. Aanbiedingsprijs € 56,39. € 56,39 € 70,49. Oorspronkelijke prijs € 70,49 Toernooi schaakspel / marmeren schaakbord / stenen schaakstukken. € 425,99. Aan het laden. Weinig voorraad. Inclusief btw (waar van toepassing) Personalisatie toevoegen (optioneel) Enter your Name or Message I will engrave complimentary on the Back side of the Chess board maximum character 30. Example: With Love,Happy birthday,Happy.

bol.com Luxe schaakbord / dambord inclusief ..

Schaak en dambord: grote keus & lage prijs - Raindroptim

De grote schaakstukken zijn gemakkelijk vast te pakken, zodat u hier prettig mee kan spelen. Tegelijk zijn de handgemaakte schaakstukken en het schaakbord gedetailleerd en elegant afgewerkt. U ziet bijvoorbeeld duidelijk de stenen in de toren, de siertekening op de pionnen en de verfijnde kroon van de koningin Schaakstukken zijn er in vele materiaalsoorten, maten en modellen. Zo hebben wij de kunststof schaakstukken, die het voordeligst zijn wegens het goedkopere materiaal.In onze collectie hebben we bijzondere schaakstukken met sets in diverse kleuren. Over het algemeen kiest men voor hout, maar ook deze schaakstukken kunnen weer onderverdeeld worden in vele soorten Naast het schaakspel, de domino stenen, boter kaas en eieren, het backgammon spel en de dobbelstenen zal de collectie snel worden uitgebreid. Wil je de spellen komen bekijken dan ben je altijd welkom in onze showroom in Hilversum. Maak gemakkelijk een afspraak in onze online agenda. Mijn Premium Luxury

Stenen en marmeren schaakstukken - Schaakstukken - Schaken

Probeer eens een online schaakpartij te spelen tegen een topschaakprogramma. U kunt het niveau instellen van 1 tot 10, van beginner tot grootmeester. Als u het niet meer weet, vraag dan een hint of neem uw zet terug. Zodra u tegen mensen wilt schaken, kunt u zich registreren voor een gratis Chess.com.. Schaakbord waarvan de afmetingen 48cm op 48 cm zijn zwaar stenen schaakbord als nieuw! Conditie: gebruikt levering: ophalen, verze. € 125,00 21 feb. '19. Hooglede 21 feb. '19. kaat Hooglede. Antieke backgammon , dambord en schaakbord Schaakstukken kopen. Schaakstukken kopen doet u zeer eenvoudig bij de Schaakkoning. Wij hebben diverse losse sets schaakstukken. Deze schaakstukken in zwart en wit zijn met lood verzwaard, voorzien van een groene onderkant van vilt en worden bij u geleverd in een houten kistje met een koperen sluiting. U kunt de schaakstukken na het spelen dus.

Schaakbord kopen? Bekijk ons ruime aanbod van 202

Hoewel schaken een aanduiding is voor een groep verwante bordspellen, beschrijft dit artikel hoofdzakelijk het westers schaken, een strategisch bordspel voor twee spelers. De officiële naam volgens de FIDE van dit westers schaken is het schaakspel. Het is een strategisch spel omdat de spelers veel speelmogelijkheden hebben en omdat het vaak onmogelijk is de consequentie van elke zet te. Schaakspel - Steen (mineraal), natuursteen. Onbekend - 1950-1974. Schaakspel in steen of marmer. 30x30cm. De pionnen kunnen binnenin opgeborgen worden. Mooi stuk in goede staat. Word zorgvuldig ingepakt voor verzending Schaken Leren | Spelregels + de 7 Eerste Stappen. Het is nooit te laat om te leren schaken - het populairste spel ter wereld! De schaakregels zijn eenvoudig te leren: Stap 1. Hoe zet je het schaakbord op. Bij het begin van het spel moet het schaakbord zo liggen dat voor allebei de spelers het vakje rechtsonder wit is 10 aanbiedingen in maart - Koop en verkoop schaakspel steen eenvoudig op 2dehands Lokale aanbiedingen - Voor iedereen een voordeel

Schaakborden, Damborden en Backgammon kopen Schaakshop

  1. Schaakstukken: Luxe schaakset van hout met schaakstukken van 83 mm verpakt in een luxe houten houten doos. De schaakstukken zijn met lood verzwaard en zijn aan de onderzijde bedekt met groen vilt. Set bestaat uit 32 stukken. Kleur van de stenen: naturel/bruin. EAN Barcode : 8719554020885
  2. Probeer je tegenstander schaakmat te spelen of zorg dat hij geen stenen meer op het bord heeft staan. Het houten schaakbord is dubbelzijdig. Aan de ene kant staat het officiële schaakbord en aan de andere kant het dambord. Het bord is aan beide zijden ingelegd en heeft een opstaande rand. • Afmetingen bord: 42x42 cm. (LxB
  3. Schaakstukken voor buiten Buiten schaakspel Demonstratieborden Computers / E-boards Tafelmodellen DGT Borden & Stukken Sets: Bord met stukken Bluetooth DGT E-board USB DGT E-board Borden Stukken DGT Pi Glazen Stenen. Glazen Stenen. Artikel 1 tot 12 (van de 12 artikelen)
  4. Marmeren schaakbord met stenen schaakstukken wit en groene kerstcadeau • Dit speciale Marble Inlaid schaakspel is ontworpen om een pronkstuk in uw huis en een praktische schaakset voor serieus schaakspel. • De Witte Marmer en Green Marble is een prachtige combinatie als het creëert een scher
  5. Luxe doos voor schaakstukken. Artikelnr: • Doos voor schaakstukken. • 240 x 155 x 115mm. • Wortel houten design. • Exlusief stukken. €28,50
  6. Aan één kant zit een schaakbord, aan de andere kant een dambord. Met deze twee speelvelden heb je de mogelijkheid tot uren speelplezier. Het bord is omringt door een houten rand, zodat stenen of schaakstukken er niet zomaar af kunnen vliegen. De set wordt geleverd exclusief damstenen of schaakstukken. De vakjes van het dambord zijn aan de.
  7. Houten schaak- en dambord: op beide zijden bedrukt. Wie is het sterkste in het dammen en het schaken. Probeer je tegenstander schaakmat te spelen of zorg dat hij geen stenen meer heeft op het bord heeft staan. Het houten schaakbord is dubbelzijdig. Aan de ene kant staat het officiële schaakbord en aan de andere kant het dambord

Dam-/ schaak picknicktafel voor rolstoelgebruikers; Wij leveren onder meer aan: molenlanden referentie-boxtel referentie-echt-susteren Leeuwarden-referentie-logo-liggend. Duurzaamheid Lange levensduur en vandalisme bestendigheid. Kwaliteit Maatschappelijk verantwoord ondernemen staat voorop Marmeren steen schaakstukken bord handwerk set spelen & housewarming cadeau decor kerstcadeau Prijs: € 182,64 Oorspronkelijke prijs: € 243,51 Aan het laden Slechts 1 beschikbaar. Je bespaart € 60,87 (25%) Inclusief btw (waar van toepassing. Longfield Games Schaak/Dambord In Doos - Hout. Altijd al willen schaken of dammen? Luxe schaakbord & dambord ingelegd met walnoot/esdoorn fineer. Het.. Schaakspel - steen / klei. Chess set from South America. The board is made of wood and the chess pieces are made of clay and stone (2 sets of figures), the board is slightly warped, one chess piece has a small chip on the the foot. Board size 26 cm x 26 cm 3 in 1 Schaakset, Checkersbord en Backgammon - Schaakspel inclusief schaakstukken en stenen - Opklapbaar Schaakbord - Schaken - Dammen - 39 x 39 cm. Fan..

Vergelijk hier online de prijzen van 3BMT - Schaakspel en damspel in 1 - schaakbord en dambord - incl. stenen - 8720165117895 EAN 872016511789 Zeer mooi schaakspel met stenen schaakstukken. Het schaakbord is 36,5 cm x 36,5 cm en heeft een hoogte van ongeveer 1 cm. De schaakstukken varieren van 3 cm / pion tot 6 cm / koning. Het schaakbord is gemaakt van marmer en fossielsteen. Het schaakspel is volledig met de hand gemaakt. Bekijk alle foto's voor het totaalpakket en alle details 9 aanbiedingen in februari - Koop en verkoop stenen schaakspel eenvoudig op 2dehands Lokale aanbiedingen - Voor iedereen een voordeel 3 in 1 Schaakset, Checkersbord en Backgammon †Schaakspel inclusief schaakstukken en stenen - Opklapbaar Schaakbord - Schaken - Dammen - 39 x 39 cm. €65,95. Bol.com . Luxe schaakset - Handbeschilderde Robin Hood schaakstukken + groen / goud schaakbord met opbergbox (+ backgammon) - 35 x 35 cm

Met groen vilt onderaan.Beschikbaar in 3 verschillende maten. 149,00 €. Add to cart More. Toevoegen aan Verlanglijst. Add to Compare. 305,00 €. Schaakbord voor giga schaakstukken. Schaakbord met 32 witte platen en 32 zwarte platen in opengewerkt plastiek. De platen meten elk 35cm² en worden aan elkaar vastgeklemd Steen / houten schaakset met handgesneden schaakstukken. Schaakstukken zelf worden opgeborgen in het bord. afmetingen: 25,5 x 25,5 x 4,5 cm. Opmerking: één zwarte loper mist zijn voet maar kan nog rechtstaan -> zie foto's; de witte dame zou geplakt moeten worden -> zie foto' Schaakspel in stenen uitvoering. Het bord heeft een vergulden omranding. Komt met bijbehorende doos. Staat: Het schaakbord is in goede staat. De doos heeft enige slijtage. Afmetingen : 25 x 25 cm, hoogste stuk : 3.5 cm . Opmerkingen Dit product is niet te bezichtigen in De Kringwinkel. Gelieve bij elke communicatie veilingnummer te vermelden aub Go spel, gostenen, Koreaanse Go stenen, 8mm. Home. Schaken op het plein. Schaken. Aanbiedingen Schaakboeken Recente boeken Beginnersboeken Les- en werkboeken Stappenmethode Niveau stap 1 Niveau Schaak/dam combinaties Bijzondere schaakborden Schaakstukken Klassieke schaakstukken Bijzondere schaakstukken Kunststof schaakstukken.

Het Schaakbord Van De Opstelling Stock Afbeelding

schaakbord-shop - schaakbordsho

Schaakstukken van vlammend steen. Ze hebben een intimiderende houding en als echt leger wil je ze niet tegenover je hebben staan. Wie of wat beeldt dit schaakspel uit? Het is aangekocht door de heer Glotzbach in Den Haag in 1976, maar meer informatie is er helaas niet schaakbord is ingelegd met vlakken van rood roze kisii steen. Schaakstukken zijn niet beschilderd of gepatineerd maar hebben de natuurlijke steenkleur van wit en zacht rood/roze Grootste schaakstukken ca. 11,5cm hoog en de kleinste ca 4,3cm hoog Vergelijk hier online de prijzen van Opvouwbaar schaak spel schaakbord met stenen ashwood - 3605521816795 EAN 360552181679

Schaakspel kopen? Bekijk ons aanbod van juli 202

  1. Download deze Premium Foto over Foto van schaakbord over steenzwarte tafel klaar voor spel en ontdek meer dan 9 Miljoen Professionele Stockfoto's op Freepi
  2. Vind de beste selectie marmeren schaakbord fabrikanten en ontdek goedkope producten van hoge kwaliteit marmeren schaakbord voor de dutch luidspreker markt bij alibaba.co
  3. Een uitzonderlijk spel uit ebbenhout. Zoals merkbaar, zijn de lopers een echte meesterwerk. Deze schaakstukken, van een dergelijke grote maat, zullen prachtig staan op een rode esdoornen schaakbord (veldgroote:55m)
  4. Setje van plastic oprolbaar 13x13 bordje (afmetingen 29x31 cm), 84 zwarte en 84 witte plastic stenen, katoenen zakjes voor de stenen en een handleiding (Go stap voor stap, een boek voor beginners) met de spelregels.Ook verkrijgbaar zonder handleiding. € 14,5
  5. BESLIST.nl Bekijk vele soorten Wecare speelgoed, vergelijk direct online en profiteer van de laatste aanbiedingen Bestel eenvoudig bij de beste shops

Vintage Houten Schaakbord Met Messing Romeinse Stuk Indoor Spelen Schaakspel Voor Home Decor En Gifting , Find Complete Details about Vintage Houten Schaakbord Met Messing Romeinse Stuk Indoor Spelen Schaakspel Voor Home Decor En Gifting,Vintage Houten Schaakbord Met Messing Romeinse Stuk Indoor Spelen Schaakspel Voor Home Decor En Gifting,Messing Schaken Sets Houten Schaakbord Met Checkers. Cabilock Go Game Stenen Kom Houten Go Schaakstukken Opslag Container Go Game Blikjes Jujube Kommen Voor Classic Strategy Board Game Schaken Games : Amazon.nl: Wonen & keuke

Info over marmer schaakspel. Resultaten van 8 zoekmachines! Pagina 1 van circa 18.200 resultaten voor marmer schaakspel - 0.030 sec Gift Thuis Metalen Schaakspel Medium Griekse Oude Steen En Platte Marmer Patroon Schaakbord,Koop van verkopers in China en van rond de hele wereld. Profiteer van gratis verzending, aanbiedingen beperkt in tijd, makkelijk retourneren en bescherming van de koper! Geniet van Free verzending wereldwijd! Beperkte tijd te koop Gemakkelijk rendemen Oosters schaakspel in houten doos met het schaakbord aan de buitenkant. Binnenin bevinden zich de schaakstukken en de stenen voor het spel backgammon, waarvan het speelveld zich aan de binnenkant bevindt. De stukken en de stenen zijn alle gemaakt van hout en de doos is fraai gedecoreerd met Oriëntaalse motieven schaakspel - steen op hout - nieuw. De doos meet ongeveer 25 op 25 cm. De ingelegde steen is vastgemaakt op/in een houten kist. De stukken zijn mooi uitgewerkt in een. Nieuw Ophalen of Verzenden. Bieden 4 jul. '21. Oostende 4 jul. '21. mariadb57 Oostende. 1 2 3 Pagina 1 van 3. Gerelateerde zoektermen

Schaakbord - Wikipedi

  1. Longfield schaakstukken in kistje. €9.99. Vind winkel. Laat meer zien. Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis. Gratis ophalen én inpakken in onze winkels. Lokale bezorgservice: snelle levering in meer dan 60 steden. Al voor 4.99 thuisbezorgd. Gratis verzending vanaf 19.99.-
  2. Dit semi pro schaak- en dambord is ingelegd met walnoot/esdoorn fineer. Het bord heeft een donkere bruine opstaande rand en een totale afmeting van 42x42 cm. Een enkel schaakvlak is 4x4 cm. Het schaakbord & dambord wordt geleverd met schaakstukken. De schaak- en damstenen zijn verpakt in twee handige bewaardoosjes. Schaakstukken: Nooit meer.
  3. osteen bedekt telkens twee vakken, het is dus mogelijk om met 32 do
  4. Omschrijving. Dammen behoort tot de oudste spellen die ons bekend zijn. De spelregels ervan zijn makkelijk te leren en de mogelijkheden zijn oneindig. Afmetingen van het bord: 30 x 30 cm. Diameter van de stenen: 30 mm. Dambord incl. stenen. Afmeting bord in 30 x 30 cm. Afmeting stenen 30 mm. Bekijk meer

≥ Vind stenen schaakbord op Marktplaats - juli 202

Het slaan van stukken bij schaak gaat anders dan bij dammen. Bij dammen zet je een zet over de steen die je wilt slaan, maar bij schaken moet op het vakje van de tegenstander terecht komen om een stuk te slaan. Omdat de stukken over het hele bord kunnen bewegen is het dus mogelijk om ook stukken te slaan helemaal aan de andere kant van het bord Schaak-/dambord mahonie/ahorn 44 cm. Uitverkocht, levertijd onbekend. Email mij als deze weer leverbaar is. € 41,95. Damstenen Palmhout 35 mm. Uitverkocht, levertijd onbekend. Email mij als deze weer leverbaar is. € 27,95. 12 artikel(en) Sorteren op. Toon. 1. Dammen is een erg bekend spel, er zijn verschillende toernooien voor in. Omschrijving. Puzzel het schaakbord in elkaar! Afmetingen: 13,5 x 13,5 x 2,5 cm. Reviews. Sorteren op: Nieuwste eerst Oudste eerst Hoogste score Laagste score. Review toevoegen. Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina Dam Schaakbord 42x42 cm. €22.99. Vind winkel. Laat meer zien. Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis. Gratis ophalen én inpakken in onze winkels. Lokale bezorgservice: snelle levering in meer dan 60 steden. Gratis thuisbezorgd. Gratis retour en 30 dagen bedenktijd

Harry Potter: augustus 2013Knutseltip: stenen beschilderen - Blog - KikiKunst in België - Fotografie van beelden in het Middelheim

Hoe Zet je een Schaakbord Op - Chess

Kat en Muizen is een eenvoudig bordspel voor twee spelers dat gespeeld kan worden op een schaak-of dambord.Er wordt gespeeld met één zwarte steen (de kat) en afhankelijk van het type speelbord (dam- of schaakbord) met respectievelijk vijf of vier witte stenen (de muizen).. Spelregels Voor de kat. De kat start vanaf het zwarte vlak in het midden van een rij aan de rand van het bor Schaak gratis tegen de computer en vrienden. In dit gebied kunt u eenvoudig als gast gratis online schaken. Maak een nieuwe partij met uw eigen modus aan en nodig anderen uit voor een spel of neem uit de beschikbare lijst een spelaanbieding aan Relatieve waarde van schaakstukken. De relatieve waarde van schaakstukken in het schaakspel is de waarde die zij ten opzichte van elkaar hebben. De relatieve waarde is niet meer dan een vuistregel; ook de stelling moet in de waardering worden betrokken, wil men precisie nastreven Het schaakbord en de speelstukken zijn handgemaakt van hoogwaardig Haagbeuk en Esdoornhout. De grote schaakstukken zijn gemakkelijk vast te pakken, zodat u hier prettig mee kan spelen. Tegelijk zijn de handgemaakte schaakstukken en het schaakbord gedetailleerd en elegant afgewerkt. U ziet bijvoorbeeld duidelijk de stenen in de toren,.

Just-Jared-lindevrouwsweb: Schaken op de Rode SteenVan Het De Krabbelpictogram Van Het Schaakkasteel Vector

Hot Koop Schaakspel Met Marmeren Board, Witte Steen Marmer Schaakspel, Schaak Spel. US$ 15,99-US$ 45,99 / set. 50.0 sets (Min. bestelling) IN SNG Marble Handicrafts. 1 YRS. Contact opnemen met de leverancier. 1/3. Party Gebruik Mulit Sets India Houten Stukken Marmer Schaakspel. US$ 1,00-US$ 10,00 / stuk Electronische DGT-schaakbord - Bluetoothbord + Ebbehouten-schaakstukken Het elektronisch DGT-schaakspel brengt u het comfort van een houten schaakbord gecombineerd met de technologie van de computer en de internet mogelijkheden. Dit draadloos communicerende bord maakt gebruik van BlueTooth. U kan tegen uw favoriete programma spelen zonder uw ogen op het scherm te belasten : Beweeg je. 476 - Stenen schaakbord met metalen stukken, 21e eeuw. Prijsindicatie: € 40 - € 80. Minimumbod: € 20,00. Verkocht voor € 40,00 Stenen schaakbord met metalen stukken, 21e eeuw Conditie. Goede conditie. Afmetingen. Schaakbord afmeting 44 x 44 cm. Hoogte koning 9,5 cm. Curiosa. Log in of registreer een account om dit kavel aan uw.